Program 7. ročníku

PÁTEK 10.7.


17:00 - 18:20 Portugálie (Zoltán Egressy/Taťána Dimitrová) 

18:30 - 19:05 Časové znamení (Martin Steve Luhan)

18:30 - 20:00 Cyprus Avenue (David Ireland/Hana Pavelková)

18:30 - 19:30 Nordost (Torsten Buchsteiner/Michal Kotrouš)

19:20 - 19:30 DĚVČATA Z BROOK VALLEY (Richard Nash/ Bedřich Becher)

19:30 - 21:15 Rybáři: budeš lovit svoje syny (Jan Horák)

20:00 - 21:00 Jidáš (Lot Vekemans/Jitka Jílková)

21:30 - 22:50 Portugálie (Zoltán Egressy/Taťána Dimitrová)

21:30 - 22:30 OPEN MIC

21:30 - 23:00 Cyprus Avenue (David Ireland/Hana Pavelková)

21:30 - 22:30 Jess a Joe navždy (Zoë Cooperová/Karolína Voráčková)

23:00 - 23:40 Psychóza 4:48 (Sarah Kane/Jitka Jílková)

23:00 - 00:30 Kaltes Land (Reto Finger/ Jana Slouková)

00:00 - 01:00 Odnáším si vzpomínku aneb vy jste dobrej (Oskar Bábek)   

SOBOTA 11.7.


11:00 - 12:00 Víš přeci, že neslyším (Robert Anderson/Marie Horská, Ota Ornest)

11:00 - 12:00 Ranní rozcvička s Z. Fleglovou

11:00 - 11:30 Mimikry (Jana Šťastná)

12:00 - 13:00 Český ráj (Jaroslav Rudiš)

12:00 - 12:40 Neviditelné město (Astrid Saalbachová/Michaela Weberová)

13:00 - 13:40 Neviditelné město (Astrid Saalbachová/Michaela Weberová)

13:00 - 14:00 Láska, sex a žárlivost (Marc Camolletti/ Jaromír Janeček)

13:30 - 14:30 Víš přeci, že neslyším (Robert Anderson/Marie Horská, Ota Ornest)

13:30 - 14:30 Problém (Zuza Ferenczová/Karel Král)

14:30 - 15:00 Workshop bubnování

14:30 - 15:30 Vernisáž (Václav Havel)

14:30 - 15:30 Problém (Zuza Ferenczová/Karel Král)

15:30 - 16:00 Workshop bubnování

16:00 - 17:00 Kronika ohlášené smrti (Gabriel García Márquez/Eduard Hodoušek)

16:00 - 17:00 Pozice (Fredrik Brattberg/ Karolína Stehlíková)

16:00 - 17:30 Holubi (David Gieselmann/Barbora Schnelle)

17:30 - 18:30 Hotovo. Konec. (Peter Turrini/Vladimír Tomeš)

17:30 - 18:30 Kronika ohlášení smrti (Gabriel García Márquez/Eduard Hodoušek)

18:30 - 19:30 Pozice (Fredrik Brattberg/ Karolína Stehlíková)

18:30 - 20:00 Holubi (David Gieselmann/Barbora Schnelle)

20:00 - 21:00 Stojím v řadě (Ascanio Celestini/Tereza Sieglová)

21:00 - 22:30 Mučedník (Marius von Mayenburg/Kateřina Bohadlová)

21:00 - 22:00 Stop the tempo (Gianina Cărbunariu/ Jitka Lukešová)

21:00 - 22:30 Před tím, po tom (Roland Schimmelpfeninnig/Petr Štědroň)

22:30 - 23:40 Věřím a nenávidím (Stefano Massini/Irena Novotná)

22:30 - 23:30 A teď: svět! (Sibylle Berg/Jitka Jílková)

23:40 - 00:55 Iluze (Ivan Vyrypajev/ Tereza Krčálová)

23:40 - 00:40 Bazén (bez vody) (Mark Ravenhill/ Dana Hábová)

01:15 - 2:00 Věřte nevěřte (Jan Búrik a Richard Rozkovec)

NEDĚLE 12.7.


11:00 - 12:00 Ranní rozcvička s Z. Fleglovou

11:00 - 12:30 Nordost (Torsten Buchsteiner/Michal Kotrouš)

11:00 - 12:30 Před tím, po tom (Roland Schimmelpfeninnig/Petr Štědroň)


KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY KLÁŠTERA

Jako každý rok budou během festivalu probíhat rovněž komentované prohlídky kláštera.

Pátek od 10:00, 11:00, 14:00, 15:00, 16:00 a 17:00

Sobota od 10:00, 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 16:00 a 17:00

Neděle od 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 16:00 a 17:00

Prohlídky trvají 50 min.

Sraz zájemců o prohlídku je vždy před kostelem.


Mše v chrámu bude v pátek od 17:30 a v sobotu od 18:00 a v neděli od 9:30.