Program 8. ročníku

PÁTEK 9.7.


KOČKA NA KOLEJÍCH (Josef Topol)

Tři verze života (Yasmina Reza/Michal Lázňovský) - AMFITEÁTR

Sóska sültkrumpli (Zoltán Egressy/Táňa Dimitrová) - SOKOL

Rečičky (Zuza Ferenczová, Anton Medowits/ K. Studená, K. Popiolková) - KINO

Shakespeare v jedné minutě (William Shakespeare/Martin Hilský) - VĚŘTE NEVĚŘTE

Tři verze života (Yasmina Reza/Michal Lázňovský) - AMFITEÁTR

Sóska sültkrumpli (Zoltán Egressy/Táňa Dimitrová) - SOKOL

Láska a porozumění (Joe Penhall/Marta Skarlandtová) - KAPITULNÍ SÍŇ

Jednu vyber (Neil LaBute/David Košťák) - VĚŘTE NEVĚŘTE

Vladimír (Matjaž Župančić) - KINO

Láska a porozumění (Joe Penhall/Marta Skarlandtová) - KAPITULNÍ SÍŇ

Kočka na kolejích (Josef Topol) - DŘEVNÍK

Láska a informace (Caryl Churchillová/ Jakub Škorpil) - AMFITEÁTR

Plešatá zpěvačka (Eugene Ionesco/Jiří Konůpek) DŘEVNÍK

UBU (Alfred Jarry/Prokop Voskovec) - DŘEVNÍK

SOBOTA 10.7.


Ranní rozcvička se Z. Fleglovou - AMFITEÁTR

Procházka po Roudnici - MEETING POINT

Isabel (Johanna Kaptein/Michal Kotrouš) - KINO

Anna 11. března (Paloma Pedrero/Šárka Valverde) - KAPITULNÍ SÍŇ

Shakespeare v jedné minutě (William Shakespeare/Martin Hilský) - VĚŘTE NEVĚŘTE

ONLINE BLOK

- Komora (Marie-Luisa Purkrábková),
- Horory všedních dní,
- Bílá nemoc (Karel Čapek),
- Virus Fuga (Fredrik Brattberg/Anna Šilhanová),
- O princi Čekankovi (Patrik Ouředník/úprava Irena Vaňková)

Kočka a kanárek (John Willard/Josef Kárný) - KINO

Jess a Joe navždy (Zöe Cooperová/Karolína Voráčková) - KAPITULNÍ SÍŇ

Bílá nemoc game (Karel Čapek) - ONLINE

Zdravotní vycházka (Nicolas Bedos/Jana M. Doležalová) - DŘEVNÍK

Holubi (David Gieselmann/Barbora Schnelle) - KINO

Problém (Zuza Ferenczová/Karel Král) - KAPITULNÍ SÍŇ

O lišce podšité (Rézi Pokorná) (pohádka na motivy bajek Jeana de La Fontaine) - DORTLETKA

Vzteklí psi (Lukáš Sahula) - ŠKOLA

Konec léta ve Fryštátu (Oskár Bábek) - DŘEVNÍK

Plíce (Duncan Macmillan/Kateřina Holá) - KAPITULNÍ SÍŇ

Král zvířat (Rézi Pokorná) (pohádka na motivy bajek Jeana de La Fontaine) - DORTLETKA

Shakespeare v jedné minutě (William Shakespeare/Martin Hilský) - VĚŘTE NEVĚŘTE

Seminář - AMFITEÁTR

Spílání publiku (Peter Handke/Jitka Bodláková) - KINO

Jednu vyber (Neil LaBute/David Košťák) - VĚŘTE NEVĚŘTE

Portugálie (Zoltán Egressy/Táňa Dimitrová) - ŠKOLA

Iluze (Ivan Vyrypajev/Tereza Krčálová) - DŘEVNÍK

Nevim (Petr Štěpánek) - KINO

Plíce (Duncan Macmillan/Kateřina Holá) - KAPITULNÍ SÍŇ

Jednu vyber (Neil LaBute/David Košťák) - VĚŘTE NEVĚŘTE

Odnáším si vzpomínku aneb vy jste dobrej (Oskar Bábek) - Dřevník

Vladimír (Matjaž Župančić) - KINO

Mrtvé dítě (Claire Dowie/Barbora Havlová) - KAPITULNÍ SÍŇ

Máj (Karel Hynek Mácha) - AMFITEÁTR

Sérioví vrazi (Prokop Košař a Jan Šípal) - ŠKOLA

Věřte nevěřte - DŘEVNÍK

NEDĚLE 11.7.


Ranní rozcvička s Z. Fléglovou - AMFITEÁTR

ronika ohlášené smrti (Gabriel G. Márquez/Eduard Hodoušek) - AMFITEÁTR