Program 8. ročníku

PÁTEK 9.7.


17:30 - 18:40 Kronika ohlášené smrti (Gabriel G. Márquez/Eduard Hodoušek) - AMFITEÁTR

17:30 - 18:30 Sóska sültkrumpli (Zoltán Egressy/Táňa Dimitrová) - SOKOL

17:30 - 18:30 Rečičky (Zuza Ferenczová, Anton Medowits/ K. Studená, K. Popiolková) - KINO

18:30 - 18:31 Shakespeare v jedné minutě (William Shakespeare/Martin Hilský) - VĚŘTE NEVĚŘTE

19:00 - 20:10 Kronika ohlášené smrti (Gabriel G. Márquez/Eduard Hodoušek) - AMFITEÁTR

19:00 - 20:10 Sóska sültkrumpli (Zoltán Egressy/Táňa Dimitrová) - SOKOL

19:00 - 20:40 Láska a porozumění (Joe Penhall/Marta Skarlandtová) - KAPITULNÍ SÍŇ

20:30 - 21:00 Jednu vyber (Neil LaBute/David Košťák) - VĚŘTE NEVĚŘTE

21:00 - 22:15 Vladimír (Matjaž Župančić) - KINO

21:00 - 22:40 Láska a porozumění (Joe Penhall/Marta Skarlandtová) - KAPITULNÍ SÍŇ

22:15 - 23:00 Zatím neodtajněno

23:00 - 00:00 Láska a informace (Caryl Churchillová/ Jakub Škorpil) - AMFITEÁTR

00:00 - 00:40 Plešatá zpěvačka (Eugene Ionesco/Jiří Konůpek) DŘEVNÍK

00:45 - 01:30 Ubu (Alfred Jarry/Prokop Voskovec) - DŘEVNÍK

SOBOTA 10.7.


10:00 - 11:00 Ranní rozcvička se Z. Fleglovou - AMFITEÁTR

11:00 - 12:00 Procházka po Roudnici - INFOCENTRUM

11:00 - 11:45 Anna 11. března (Paloma Pedrero/Šárka Valverde) - KAPITULNÍ SÍŇ

11:00 - 12:25 Kočka a kanárek (John Willard/Josef Kárný) - KINO

12:00 - 12:01 Shakespeare v jedné minutě (William Shakespeare/Martin Hilský) - VĚŘTE NEVĚŘTE

12:30 - 16:00 ONLINE BLOK

- Komora (Marie-Luisa Purkrábková),
- Bílá nemoc 2.1 (Karel Čapek/kolektiv OLDstars),
- O princi Čekankovi (Patrik Ouředník/úprava Irena Vaňková)

12:30 - 13:15 Jess a Joe navždy (Zöe Cooperová/Karolína Voráčková) - KAPITULNÍ SÍŇ

13:30 - 14:45 Bílá nemoc 2.1 (Karel Čapek/kolektiv OLDstars) - AMFITEÁTR ONLINE

14:00 - 15:15 Zdravotní vycházka (Nicolas Bedos/Jana M. Doležalová) - DŘEVNÍK

14:00 - 15:30 Holubi (David Gieselmann/Barbora Schnelle) - KINO

14:00 - 15:00 Problém (Zuza Ferenczová/Karel Král) - KAPITULNÍ SÍŇ

16:00 - 17:15 Vzteklí psi (Lukáš Sahula) - ŠKOLA

16:00 - 17:15 Konec léta ve Fryštátu (Oskár Bábek) - DŘEVNÍK

16:00 - 17:40 Plíce (Duncan Macmillan/Kateřina Holá) - KAPITULNÍ SÍŇ

17:00 - 17:01 Shakespeare v jedné minutě (William Shakespeare/Martin Hilský) - VĚŘTE NEVĚŘTE

18:00 - 19:00 Spílání publiku (Peter Handke/Jitka Bodláková) - KINO

19:00 - 19:30 Jednu vyber (Neil LaBute/David Košťák) - VĚŘTE NEVĚŘTE

20:00 - 21:30 Portugálie (Zoltán Egressy/Táňa Dimitrová) - ŠKOLA

20:00 - 21:05 Iluze (Ivan Vyrypajev/Tereza Krčálová) - DŘEVNÍK

20:00 - 21:40 Plíce (Duncan Macmillan/Kateřina Holá) - KAPITULNÍ SÍŇ

21:30 - 22:00 Jednu vyber (Neil LaBute/David Košťák) - VĚŘTE NEVĚŘTE

22:00 - 23:00 Odnáším si vzpomínku aneb vy jste dobrej (Oskar Bábek) - Dřevník

22:00 - 23:15 Vladimír (Matjaž Župančić) - KINO

22:00 - 23:00 Mrtvé dítě (Claire Dowie/Barbora Havlová) - KAPITULNÍ SÍŇ

23:00 - 00:00 Máj (Karel Hynek Mácha) - AMFITEÁTR

23:00 - 23:40 Psychologie sériových vrahů - ŠKOLA

00:00 - 01:30 Věřte nevěřte - DŘEVNÍK

NEDĚLE 11.7.


11:00 - 12:10 Kronika ohlášené smrti (Gabriel G. Márquez/Eduard Hodoušek) - AMFITEÁTR


Klášter se veřejnosti zavírá 30 minut po posledním představení a otevírá znovu druhý den hodinu před prvním. Sraz diváků je vždy na dané stagi.  

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY KLÁŠTERA

Jako každý rok budou během festivalu probíhat rovněž komentované prohlídky kláštera.

Pátek od 10:00, 11:00, 14:00, 15:00, 16:00 a 17:00

Sobota od 10:00, 15:00 a 17:00

Neděle od 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 16:00 a 17:00

Prohlídka trvá 50 min.

Sraz zájemců o prohlídku je vždy před kostelem.

Mše v chrámu bude v pátek od 17:30 a v sobotu od 18:00 a v neděli od 9:30