OFFPROGRAM

PROCHÁZKA PO ROUDNICI

Procházka po historii a současnosti architektury v Roudnici nad Labem a všech aspektech, které město formovali do podoby, kterou známe dnes.


RANNÍ ROZCVIČKA 

#próza #karelkryl #hudba #člověk

Mluvní a pohybová rozcvička nejen pro členy hereckého studia, kteří se chtějí příjemně probrat do nového náročného dne. Rozmluvení a rozhýbání proběhne pod vedením Zdeny Fleglové v klášterní zahradě na čerstvém vzduchu.


PSYCHOLOGIE SÉRIOVÝCH VRAHŮ - MUDr. PETRA RICHTEROVÁ

V rámci doprovodného programu se na festivalu můžete zúčastnit přednášky renomované psychoanalytičky Petry Richterové, která Vám přiblíží motivaci, charakteristiku a historii sériových vrahů na našem území. V hodinovém bloku seznámí diváka poutavou formou s klíčovými osobnostmi české kriminální scény.

Přednáška není vhodná pro slabší povahy. 15+


VĚŘTE NEVĚŘTE 

„FAKTA A FIKCE. Kde je ta hranice?"

Žijeme ve světě, kde existuje reálné, ale i zdánlivě nemožné. Kde skutečnost na sebe bere podobu iluze a kde jsou některé věci nevysvětlitelné. 

Legenda se vrací do Roudnice. Poctou kultovnímu pořadu z přelomu tisíciletí - divadelní performancí na pomezí imerzivního projektu, video instalace (projekčního plátna) a hororového prožitku podpořeného tekutými sociálními lubrikanty Vás provede Jan Búrik.

Dokážete odlišit pravdu od smyšlenky? Vyzkoušejte si to! Podívejte se na vybrané příběhy a VĚŘTE NEVĚŘTE! Pro nejúspěšnější řešitele záhad jsou připraveny poukazy na konzumaci na baru The Real Johnny Servis.

Účinkují: Johnny Búrik, Richard Juan Rozkovec a někdo další...


KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY KLÁŠTERA

Jako každý rok budou během festivalu probíhat rovněž komentované prohlídky kláštera.

Pátek od 10:00, 11:00, 14:00, 15:00, 16:00 a 17:00

Sobota od 10:00, 15:00 a 17:00

Neděle od 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 16:00 a 17:00

Prohlídka trvá 50 min.

Sraz zájemců o prohlídku je vždy před kostelem.

Mše v chrámu bude v pátek od 17:30 a v sobotu od 18:00 a v neděli od 9:30