CO VÁS LETOS ČEKÁ?

Věřte, nevěřte...ale ročník 2021 je trochu specifický. Nevěříte? Čtěte!

Před vstupem do kláštera si připravte takzvané potvrzení T-N-O:

- negativní antigenní test z certifikované laboratoře ne starší než 72 hodin nebo PCR test ne starší než 7 dní nebo

- prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech (laboratorně prokázané) nebo

- očkování 14 dní od druhé dávky.

Aby bylo na festivalu bezpečno, budeme přímo u vstupu kontrolovat negativní testy, prodělané onemocnění, případně očkování. Stejnou procedurou projdou před začátkem festivalu všichni účinkující a členové organizačního týmu. V celém areálu budou také k dispozici stojany s desinfekcí. Cílem je silný, ale bezpečný kulturní zážitek!  

Prosíme Vás, abyste dodržovali 4R: ruce, roušky, rozestupy, rozum

Vstupenky

- omezený počet

Vážení diváci, v zájmu co největšího komfortu v rámci kláštera je letos počet vstupenek limitován - tak, aby se netvořily fronty a dalo se volně dýchat. Kupte si vstupenku hned! Začínají docházet!

Ubytování

- omezená kapacita návštěvníků z důvodu vládních nařízení

- „řízené" ubytování diváků - úspora prostoru díky stanovému referentovi

Jako každý rok je pro diváky k dispozici stanové městečko přímo v srdci festivalu, tedy v klášterní zahradě. Užijte si jedinečnou festivalovou atmosféru celou noc! Přímo na místě na vás bude čekat pověřený stanový referent, který pro vás vybere to nejlepší místo. Tím také docílíme maximálního využití kapacity klášterní zahrady. Jak je to dlouho, co jste naposledy spali ve stanu? 

Stage

- amfiteátr, kapitulní síň, dřevník, školní dvorek a Kino Sokol

Navíc k našim obvyklým scénám se náš festival podívá i do krásných prostorů roudnického Kino Sokol. Pět minut pěšky od kláštera, přímo v srdci Roudnice nad Labem budeme nejen hrát, ale také promítat. Jistě oceníte velkou kapacitu a příjemný chládek. Cestu najdete snadno, stačí sledovat informační systém nebo se zeptat kohokoli s vysílačkou

- a ještě jedna stage...Věřte, nevěřte!